Skip Navigation Links

Faaliyet Alanlarımız


Genel Makina
Firmamız pres gövdeleri, rollerlar, termik santral parçaları, hidro-elektrik santral parçaları, vinç tekerleri, dişliler, redüktör gövdeleri, ağır makina parçaları, volonlar, döküm makina parçaları ve iş makinası parçaları (palet pabuçları, tırnaklar, makaralar) imal etmektedir.

Maden Sanayi
Ersel Makine; Komple kırma, öğütme ve sınıflandırma tesisleri kurmaktadır:
● Bilyalı değirmenler
● Çubuklu değirmenler
● Dik Valsli değirmenler
● Seperatörler
● Konik kırıcılar
● Besleyiciler
● Çeneli Kırıcılar
● Çekiçli kırıcılar
● Darbeli kırıcılar
● Silindirik elekler
● Elevatörler

Çimento Sanayi
Çimento Sanayi için; değirmenler, seperatörler, ring ve ring altı mantoları, galeler, miller, değirmen aynaları, çevre dişliler, pinyon dişliler, değirmen redüktörleri ve dişlileri, röle mili aşınma ringleri, değirmen astar plakaları, konik kırıcı astarları ve çeneli kırıcı astarları imal etmektedir.

Ağaç Sanayi
Besleme helezonları, boşaltma helezonları, vidalar, delikli kovanlar, şinekeler, refiner bıçakları, rotor ve stator flanşları, yongalama rotorları imal etmekteyiz.

Gemi Sanayi
Gemi Sanayi için; off-shore bağlantı parçaları, iç dişliler, gemi şaftları, dümen milleri, silindir gömlekleri, fır döndüler, zincir stoperleri, kancalar, şaftlar, soketler, vb. imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Demir-Çelik Sanayi
Firmamız ağır hizmet tipi redüktörler, redüktör milleri, hadde yatakları, hadde ayakları, özel kaplinler ve diğer döküm konstrüksiyon parçaları imal etmektedir.

Savunma Sanayi
Savunma sanayi için obüs kundakları, obüs beşikleri, döner tablalar, süspansiyon kolları, diğer döküm ve çelik konstrüksiyon parçaları imal etmekteyiz.


     Ersel Ağır Makine © All Rights Reserved 2016

 

Skip Navigation Links